Hopsárium, České Budějovice - Kontakt

Adresa:
Vrbenská 2290
370 01 České Budějovice

Otevírací doba:

pondělí – pátek
14:00 – 19:00

sobota, neděle,
svátky a prázdniny (v okrese České Budějovice nebo dle oznámení)
10:00 – 19:00 hod
objednané skupiny dle dohody

Kontakt:
info@hopsarium.cz
+420 606 899 988

GPS souřadnice: 48.9752983N, 14.4984342E

Kudy k nám z Lipna

Do Českých Budějovic se můžete vydat přes Český Krumlov nebo Kaplici a přijedete po silnici E55. Projedete malý kruhový objezd a přijedete k silničnímu mostu, pod kterým se dáte doprava směr Nové Hrady (156). Pojedete stále rovně a přijedete na Mánesovu ulici a po ní po cca 3 km dojedete k vlakovému nádraží a dále ke světelné křižovatce s Rudolfovskou ulicí. Zde se dáte doprava na Rudolfovskou ulici a na první světelné křižovatce zahnete doprava na Dobrovodskou ulici. Na první křižovatce zahnete doleva na Vrbenskou ulici a po cca 750 m dojedete k areálu firmy Toptrans, kde sídlíme.

Kudy k nám od Prahy

Od Prahy přijedete do Českých Budějovic po silnici E55. Projedete kruhový objezd u Makra a po cca 3 km přijedete ke křižovatce Pražské a Nádražní ulice (po levé straně OBI). Zde se dáte doleva a po cc 1 km  na druhé světelné křižovatce odbočíte doleva pod železniční viadukt na Pekárenskou ulici. Zde se za kolejemi dáte na první světelné křižovatce doprava a po cca 2 km dojedete na křižovatku s Vrbenskou ulicí, kde se dáte opět doleva. Za cca 350 m budete mít po pravé straně areál Toptransu, kde sídlí i Hopsárium.

Kudy k nám od Plzně

Od Plzně přijedete do Českých Budějovic po silnici E49 (po pravé straně Bauhaus)  a budete pokračovat dál, projedete kruhový objezd a dojedete až k světelné křižovatce u mostu. Zde zahnete doleva (směr Praha) a vyjedete na Strakonické ulici. Po cca 3 km (5 světelných křižovatek) přijedete na světelnou křižovatku s Pekárenskou ulicí, kde se dáte doleva a projedete pod zeleným železničním viaduktem. Zde se za kolejemi dáte na první světelné křižovatce doprava a po cca 2 km dojedete na křižovatku s Vrbenskou ulicí, kde se dáte doleva. Za cca 350 m budete mít po pravé straně areál Toptransu, kde sídlí i Hopsárium.

Kudy k nám od Třeboně

Přes Lišov přijedete do Českých Budějovic po silnici E49 na kruhový objezd a na třetím výjezdu zahnete na silnici 634 směr Rudolfov. Po cca 2 km přijedete ke světelné křižovatce a zahnete doprava na Rudolfovskou ulici. Tou projedete okolo areálu firmy Madeta a Penny, na poslední křižovatce před železničním viaduktem zahnete doleva a dojedete na křižovatku s Vrbenskou ulicí, kde se opět dáte doleva. Po 350 m budete mít po pravé straně areál Toptransu, kde sídlí i Hopsárium.

Jedeme MHD

Linka č. 6, zastávka Vrbenská – vlečka. Směrem na Dobrou Vodu je to třetí zastávka od nádraží a je vzdálena asi 50 m od areálu.

Nezávazně nás kontaktujte
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Zpráva
 

Kdo se o vás postará

Hopsárium je rodinná firma, jeho tým tvoří mladí lidé, kteří jsou kolegové a kamarádi současně.

Naším přáním je vytvořit pro návštěvníky místo pro příjemné strávení volného času s dětmi.

Partneři Hopsarium.cz: