Atrakce v Hopsariu

Podívejte se jak to u nás vypadá: mapa atrakcí

Žralok

V Hopsáriu žije velký žralok šedý. Připlaval k nám z Indického oceánu a zůstal u nás, protože tu máme hodně dětí. Někdy se stává, že otevře na chvíli svou obrovskou tlamu. Kdo je opravdu odvážný, může do jeho tlamy vlézt a podívat se, jak to uvnitř vypadá. Má velikánské ostré zuby a uvnitř je tma…..

Závodní okruh

Elektrická autíčka na závodním okruhu. Tak kdo bude nejrychlejší? Ale bacha! Na okruhu jezdí taky policejní motorka, kdo bude porušovat předpisy, bude zatčen! Užívání atrakce je regulováno poplatkem 10 Kč/ jízdu (3 minuty a dojezd do cíle).

Dopravní hřiště

Kde je nejplynulejší doprava? U nás v Hopsáriu. Máme tu velké město a jezdí v něm plno aut a jiných vozítek. Své vozidlo si najde každý. Jedno auto pro Jiříka, jedno pro Leničku, jedno pro tatínka, jedno pro maminku. Kdyby vám maminka ujela – nevěště hlavu. Až jí dojde palivo, určitě ji najdete ve frontě u čerpací stanice.

Sjezdovka

Trénujte zimní sporty v teple u nás Hopsáriu!

Chcete zažít, jak fičí vítr kolem uší při jízdě z kopce? Vylezte nahoru na kopec, nasedněte na sáňky a pěkně se držte, protože jízda bude rychlá. Až budete dole, vylezte zase nahoru na kopec, nasedněte na sáňky a pěkně se držte, protože jízda bude rychlá. Až budete dole, vylezte zase nahoru na kopec, nasedněte na sáňky a pěkně se držte, protože jízda bude rychlá.

Celou akci přerušte teprve tehdy, až budou vaše ponožky zcela prodřené. Dříve to prostě nepůjde!

Maxi trampolíny - "mrakodrapy"

Jednou v noci se v Hopsáriu objevilo 6 obrovských trampolín. Odkud se vzaly? Nevíme. Obloha nad Budějovicemi tu noc ale dost podivně zářila. Jsme zvědavi, jaké kousky na trampolínách předvedete. Ve vzduchu je člověk úplně svobodný. Hop – hop – hoooooop!

Multifunkční hrací plocha pro míčové hry - "aréna"

Když je člověk sám, může mu být docela smutno. Když se sejdou dva, je to hned veselejší. Když se nás sejde víc a je po ruce míč, zábava je zaručená. V naší aréně je dost místa pro všechny.

Připadá vám míč moc kulatý? Můžete si u nás zacvičit, zatancovat, zakřičet nebo vyvést něco, na co je potřeba opravdu hodně místa.

Dětská lezecká stěna pod hladinou moře - "korálový útes"

Když je potápěč malý, dokáže proplout mezi korály i mezi kameny na dně jako ryba. Velký potápěč je na takové dobrodružství krátký. Tahle cesta pod hladinou moře je určena jen pro malé a šikovné potápěče. Jsi malý jako žížalka a dokážeš zdolávat překážky? Pak je tenhle korálový útes pro Tebe to pravé.

Máme tu zlatou rybku. Dobře se dívejte, jestli odněkud nepřiplave. Pokud ano, držte ji pevně za ploutve, dokud nevyslechne vaše 3 přání. A nebo ji raději držte, dokud je všechna nesplní.

Malý svět pro batolata - "farma"

Děti, utíkejte nakrmit naše slepičky, koníčky a kravičky! A pozor, ať neutečou! Kdyby pršelo, zažeňte je rychle do domečku. O farmu je potřeba se pěkně starat. Za vaši péči vám moc děkujeme.

Nezávazně nás kontaktujte
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Zpráva
 

Kdo se o vás postará

Hopsárium je rodinná firma, jeho tým tvoří mladí lidé, kteří jsou kolegové a kamarádi současně.

Naším přáním je vytvořit pro návštěvníky místo pro příjemné strávení volného času s dětmi.

Partneři Hopsarium.cz: