7. 10. Balónková noc

První nocování tohoto roku v Hopsáriu se pomalu blíží! 7. října si s dětmi užijeme Balónkovou noc! Celovečerní hraní bude proloženo hopsáním na atrakcích, teplou večeří, osmihodinovým spánkem a vydatnou snídaní. Program začíná v pátek v 18:00 a končí v sobotu v 9:30. Přihlášky můžete již nyní zasílat na info@hopsa­rium.cz.

Noc v Hopsáriu je program pro děti od 6 do 12 let s nočním přespáním. Pořádáme ho pravidelně už čtvrtý rok, a tak již spousta dětí ví, že jde o celovečerní hru na určité téma.  Za tu dobu se s námi děti vydaly například na pirátskou plavbu, po boku detektiva Holmese dopadly zločince, kouzlily jako Harry Potter, prokázaly odvahu jako Vinetou nebo navštívily jiné planety v naší galaxii. 
 
Každou Noc pečlivě připravují naše animátorky, které díky pedagogickému vzdělání a zkušenostem s prací s dětmi, bezpečně dovedou kolektiv nocležníků k úspěšnému splnění mise. Program je přizpůsobován věku a složení přihlášených dětí a i v jeho průběhu je kladen důraz na jejich celkovou pohodu.
 
Po převzetí dětí v 18 hodin následují hry zaměřené na seznámení kolektivu a teplá večeře.  Pití je po celou dobu volně dostupné. Dále si děti za pomoci animáterek připraví místo na spaní (karimatka a spacák je povinná výbava každého nocležníka). Potom už přijde řada na plnění jednotlivých úkolů – her, které proložené večerní hygienou a 8 hodinovým spánkem, trvají až do rána. Jeden z úkolů je vždy tvořivý. Děti si vyrobí rekvizitu, kterou si také odnesou domů na památku. Ráno po splnění všech úkolů, hygieně a snídani čeká děti to hlavní – poklad, odměna ve formě drobných dárků a sladkostí.
 
soubor PNG

Přihláška Balónková noc

soubor PNG

Balonková noc

Zpět na NOVINKY
Nezávazně nás kontaktujte
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Zpráva
 

Kdo se o vás postará

Hopsárium je rodinná firma, jeho tým tvoří mladí lidé, kteří jsou kolegové a kamarádi současně.

Naším přáním je vytvořit pro návštěvníky místo pro příjemné strávení volného času s dětmi.

Partneři Hopsarium.cz: