6.4.2018 Šťastná noc v Hopsáriu

Druhé nocování v Hopsáriu roku 2018 se pomalu blíží! 6. dubna budeme po celou noc hledat štěstí v Hopsáriu. Celovečerní tematická hra bude proložena hopsáním na atrakcích, teplou večeří, osmihodinovým spánkem a vydatnou snídaní. Program začíná v pátek v 18:00 a končí v sobotu v 9:30. Přihlášky můžete již nyní zasílat na info@hopsa­rium.cz.

Noc v Hopsáriu je program pro děti od 6 do 12 let s nočním přespáním. Pořádáme ho pravidelně už třetí rok, a tak již spousta dětí ví, že jde o celovečerní hru na určité téma.  Za tu dobu se s námi děti vydaly například na pirátskou plavbu, po boku detektiva Holmese dopadly zločince, kouzlily jako Harry Potter, prokázaly odvahu jako Vinetou nebo navštívily jiné planety v naší galaxii. 
 
Každou Noc pečlivě připravují naše animátorky, které díky pedagogickému vzdělání a zkušenostem s prací s dětmi, bezpečně dovedou kolektiv nocležníků k úspěšnému splnění mise. Program je přizpůsobován věku a složení přihlášených dětí a i v jeho průběhu je kladen důraz na jejich celkovou pohodu.
 
Po převzetí dětí v 18 hodin následují hry zaměřené na seznámení kolektivu a teplá večeře.  Pití je po celou dobu volně dostupné. Dále si děti za pomoci animáterek připraví místo na spaní (karimatka a spacák je povinná výbava každého nocležníka). Potom už přijde řada na plnění jednotlivých úkolů – her, které proložené večerní hygienou a 8 hodinovým spánkem, trvají až do rána. Jeden z úkolů je vždy tvořivý. Děti si vyrobí rekvizitu, kterou si také odnesou domů na památku. Ráno po splnění všech úkolů, hygieně a snídani čeká děti to hlavní – poklad, odměna ve formě drobných dárků a sladkostí.
 
Zpět na NOVINKY
Hopsárium.cz - svět rodinné zábavy | © 2012 polyweb.cz
TOPlist